Vytisknout

Máte problém se zvládáním vzteku? Jednáte doma násilně a chcete to změnit? Vytvořili jsme seznam činných organizací, které vám pomohou v době koronavirové krize.

Odbor rovnosti žen a mužů Úřadu vlády spouští navazující kampaň To je rovnost! s cílem pomoci obětem domácího násilí, lidem, kteří se vinou koronavirové krize octli v těžké životní situaci, rodičům v komplikovaných podmínkách i pachatelům domácího násilí, kteří v současných opatřeních omezeného pohybu potřebují intervenci.

Je důležité, že pomocnou ruku najdou v době krize i osoby páchající domácí násilí – projevy lidí, kteří mají třeba dlouhodobější problém se zvládáním agrese, se vinou extrémní situace sociální izolace mohou zhoršit. Sami mohou vyhledat intervenci. Centrum Gaudia spustilo program Terapeurická práce s násilím ve vztazích, pražské Centrum sociálních služeb program Viola. Psychologická poradna Nomia či Liga otevřených mužů nabízí terapeutický program zvládání agrese a vzteku. Krizové centrum Theia pomáhá agresorům v programu Tvá volba, organizace Pro dialog zase progam Podpora pro násilné osoby, práce s celou rodinou.

Další možnosti a informace jsou k nalezení na našem letáku.

PRAHA:

Terapeutický program Zvládaní vzteku

608 120 884

Podpora pro násilné osoby, práce s celou rodinou
737 018 662

JIHOMORAVSKÝ KRAJ (BRNO):

KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ (HRADEC KRÁLOVÉ):

PARDUBICKÝ KRAJ (SVITAVY):

JIHOČESKÝ KRAJ (ČESKÉ BUDĚJOVICE):